A.Ç.Ö ESKİ İNEK KAŞARI 350 gr

A.Ç.Ö ESKİ İNEK KAŞARI 350 gr

49.50₺


·         Özenle seçilen sütler, saatlerce pişirilerek kendine has olan renk, koku ve aromaya sahip olur. Taze kaşar yapıldıktan kısa süre sonra tüketilir. Eski kaşar ise yapıldıktan sonra altı ay buzhanede hijyenik şartlarda en az 6 aylık dinlenme fermantasyon süresi tamamlanarak paketlenir. Bu sayede lezzet kazanan kaşar peyniri 3 yıl saklanabilir. Protein oranı yüksek olan eski inek kaşarımızı gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Rendelenmiş yada dilimlenmiş olarak tüketebileceğiniz gibi sandviçlerinizi şekillendirebilirsiniz.

·         Termize inek sütü, termize koyun sütü, termize keçi süt100 gr  Eski Kaşar için enerji değeri 373 kcal'dir. İçeriği: sofra tuzu,  peynir kültürü, peynir mayası. Kuru maddedeki süt yağı oranı en az %45’dir. 

 

 

·         SAKLAMA KOŞULU:+4 Derecede muhafaza edilmelidir.

·         Alerjen uyarısı: Laktoz içerir

·         H.A.C.C.P, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve HELAL GIDA Sertifikaları mevcut olup her yıl yapılan denetimler sonrasında yenilenmektedir.

 • ÜRÜNLERİMİZİ NASIL GÖNDERİYORUZ?

  Ürününüz, özel hediyelik kolilere koyulur. Paket üzerine ‘’GIDA ÜRÜNÜDÜR’’ Amblemi yapıştırılır. Koli içerisine ürün miktarına, hava koşullarına ve ürünün bozulma riskine göre buz kalıpları yerleştirilir. Ürünleriniz size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan muhafaza edilir. 

  Ürün teslimatı: 

  Aksi bir durum olmadıkça Saat 15:00 a kadar verilen siparişlerinizde aynı gün kargoya verilmektedir. Temin süresi 1 haftadır.

  Haftasonu verilen siparişlerinizde, ürünlerimizin kargoda beklememesi ve sizlere sağlıklı ulaşabilmesi için pazartesi günü kargoya verilmektedir.

Henüz yorum yazan olmadı. İlk siz olmak ister misiniz?
Yorum yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir !
 • 75 TL ve üzeri ÜCRETSİZ Kargo
 • Sorunuz mu var?
  +90 (222) 236 90 09
 • Para İadesi Garantisi
 • %100 Müşteri Memnuniyeti
 • Sağlıklı Ürünler
Whatsapp Destek
WhatsAp Destek Hattı
Lütfen bizimle iletişime geçin