A.Ç.Ö FINDIKLI HELVA 500 gr

A.Ç.Ö FINDIKLI HELVA 500 gr

34.00₺

 Özenle seçilmiş Giresun*ORDU TRABZON fındığı kullanılarak üretilen çifte kavrulmuş helvamızın fındık oranı %25'dir. Susamların ezilerek işlenmesi ile elde edilen tahinden üretilir.

·         Fındık Helvası; Türkiye’nin en kaliteli seçme fındıkları ile yüksek teknolojili, entegre fındık işleme tesislerimizde işlenerek hazırlanır. Ürünlerimizi, lezzet ve pişmesi yönünden gönül rahatlığıyla tercih edebilirisiniz. Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi’ne Sahiptir. TSE işareti taşır.


·         Özenle seçilmiş Giresun*ORDU TRABZON fındığı kullanılarak üretilen çifte kavrulmuş helvamızın fındık oranı %25'dir. Susamların ezilerek işlenmesi ile elde edilen tahinden üretilir.

·         Fındık Helvası; Türkiye’nin en kaliteli seçme fındıkları ile yüksek teknolojili, entegre fındık işleme tesislerimizde işlenerek hazırlanır. Ürünlerimizi, lezzet ve pişmesi yönünden gönül rahatlığıyla tercih edebilirisiniz. Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi’ne Sahiptir. TSE işareti taşır.

 

 

·         SAKLAMA KOŞULU: Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığına maruz bırakmadan ağzı kapalı şekilde muhafaza edebilirsiniz. Buzdolabına koymayınız.

·         Alerjen uyarısı : Susam içerir. Eser miktarda fındık, gluten içerebilir.

 

·         H.A.C.C.P, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve HELAL GIDA Sertifikaları mevcut olup her yıl yapılan denetimler sonrasında yenilenmektedir.

ÜRÜNLERİMİZİ NASIL GÖNDERİYORUZ?

Ürününüz, özel hediyelik kolilere koyulur. Paket üzerine ‘’GIDA ÜRÜNÜDÜR’’ Amblemi yapıştırılır. Koli içerisine ürün miktarına, hava koşullarına ve ürünün bozulma riskine göre buz kalıpları yerleştirilir. Ürünleriniz size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan muhafaza edilir. 

Ürün teslimatı: 

Aksi bir durum olmadıkça Saat 15:00 a kadar verilen siparişlerinizde aynı gün kargoya verilmektedir. Temin süresi 1 haftadır.

Haftasonu verilen siparişlerinizde, ürünlerimizin kargoda beklememesi ve sizlere sağlıklı ulaşabilmesi için pazartesi günü kargoya verilmektedir.

Henüz yorum yazan olmadı. İlk siz olmak ister misiniz?
Yorum yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir !
  • 75 TL ve üzeri ÜCRETSİZ Kargo
  • Sorunuz mu var?
    +90 (222) 236 90 09
  • Para İadesi Garantisi
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Sağlıklı Ürünler
Whatsapp Destek
WhatsAp Destek Hattı
Lütfen bizimle iletişime geçin