CNR FOOD İSTANBUL FUARINA KATILIYORUZ

01-04 Eylül 2021'de Gıda sektörünün dev buluşmasında YASİN ET SÜT GIDA olarak biz de yerimizi aldık. Standımıza bekleriz.Türk gıda, içecek ve ambalaj sanayinin aynı tarihte, aynı çatı altında buluşacağı CNR Food İstanbul ve CNR Ambalaj İstanbul, yerli ve yabancı gıda toptancıları, perakende zincir marketler, kurumsal satın almacılar, işletmeciler, yeni işletme sahibi olacaklar, otel ve restoran zincirleri tarafından yoğun ilgi görecek.
 
50 binin üzerinde uluslararası alıcının ziyaret etmesi beklenen fuar, 01-04 Eylül 2021 tarihleri arasında, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.
 
CNR FOOD İstanbul ve CNR Ambalaj Özel Bölümü, İtalya, Almanya, Rusya’nın yanı sıra, sektörün hedef pazarları olan MENA bölgesinin de aralarında olduğu, 84 ülkeden ziyaretçi ve VIP alım heyetlerini ağırlayacak.
 
Yeni iş ortaklıklarına zemin oluşturacak olan Türkiye’nin en büyük gıda platformunda 2 binin üzerinde marka ürün sergileyecek.
 
Fuar sırasında gerçekleşecek seminerlerde gıda, ambalaj ve ev dışı tüketim sektörleriyle ilgili inovasyon, tasarım, üretim aşamaları, sağlık konularında çarpıcı noktaları uzmanlar tarafından masaya yatırılacak.

Bu dev buluşmada YASİN ET SÜT VE GIDA olarak sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  • 75 TL ve üzeri ÜCRETSİZ Kargo
  • Sorunuz mu var?
    +90 (222) 236 90 09
  • Para İadesi Garantisi
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Sağlıklı Ürünler
Whatsapp Destek
WhatsAp Destek Hattı
Lütfen bizimle iletişime geçin