Kurumsal

                                          “Güvenilir Firma Ünvanı ve              
                                                                                         Eskişehir’in Meşhur YASİN Sucukları Markası
                                                                                                                                                                      Oluşumuzun tarihçesi…”

                1960 yılında Eskişehir’de Mehmet Ali ÖZGÜL ve oğlu H.Tahsin ÖZGÜL tarafından küçük bir işletme olarak başlayan serüvenimiz 1964 yılında yapılan atılımlarıyla işini büyütmüş ve Doğruluğu, Dürüstlüğü, Üstün Kaliteyi, Hijyen ve Temizliği Değişmez İlke edinen kalite politikasıyla Eskişehir’de haklı beğeniye ulaşmıştır.

                2011 yılında Eskişehir Organize Sanayide 3000 m2 kapalı alana kurulan yeni tesisiyle üretimlerini hızlandırmış ve Türkiye genelinde adını duyurmaya ve farklılığını ortaya koymaya başlamıştır.

                Bugün “Eskişehir’in Meşhur Yasin Sucukları” ünvanına ulaşmamız, kurulduğumuz 1960 yılından beri çizgimizi değiştirmeden aynı kalite ve  yenilikçi anlayışıyla ileriye yürümesinden kaynaklanmaktadır.

               “Gıdaya güven üreticiye güvendir.”  Bu doğrultuda istikrarlı bir şekilde ilerleyen kuruluşumuz ulusal ve uluslar arası alanda adını duyurmak ve kaliteli ürünleri ve güvenini, Eskişehir’imizi ve Türkiye’mizi dünya çapına taşımayı vizyon edinmiştir.

                 Sağlıklı Nesiller için, son teknolojiyi kullanarak, her an hijyenik üretim anlayışı ve “Yemediğimiz hiçbir ürünü Üretmeyiz ve Satmayız prensibiyle” Gıda tüketicisi, perakende ve toptan müşteriye kaliteli,  yenilikçi ve sağlıklı ürünler üretmeyi misyon edinmiştir.

                Kuruluşumuz Et Mamullerinden; Sucuk, Pastırma, Salam, Sosis, Kavurma, Köfte,  Füme Et, Süt Mamullerinden; Tereyağı ve diğer ürünlerden; Çemen üretimi yapmaktadır. Ayrıca Balıkesir/Edremit/Kızılkeçili bölgesinde Natürel Yeşil Çizik Zeytin ve Ekstra Sızma Zeytinyağı üretimiyle de yurt içi satışları dışında  yurt dışına da ihracat yapmaktadır.

İnsana Değer veren çalışmaları ile; Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

Kendi Modern Tesisinde İslami Şart Koşul ve Yasal Kaide ve Kontroller ile İşletmemize gelen Karkas etin,

Türk Gıda Kodeksi Gereklilikleri, Yasal Mevzuat ve Koşullara uygun bir şekilde, Etlerin Parçalanması, İşlenmesi, Et ve Süt Ürünlerinin İmalatı ile bu ürünlerin, Müşteri Beklentileri üzerinde Müşterilerin beğenisine sunabilmek amacıyla; Yazılı olarak sunulan, Kalite Politikamız, Sürekli gelişim faaliyetleri içerisinde Hijyenik, Doğal, Sağlıklı olarak Üst Kalite Anlayışı ile Lezzette Farklı ürünlerimizi Nitelikli Personellerimizle Hizmet sunmak, Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ve Kalitede Süreklilik sağlamak,

Sektöründe ürün geliştirmeye yönelik, AR-GE çalışmaları, özel yöntem ve bize özgü formüllerle ürün çeşitlerini geliştirerek, yöresel ve farklı Lezzetleri, Teknolojik faaliyetlerle desteklemek, Gıdayı Güvenli, Sağlıklı olarak Kalite Herkesin Hakkıdır ilkesiyle sunabilmek, Etik Değerlere saygılı, Kullandığı Teknoloji, Farklı Üretim Tekniği ve Titizliğiyle, Ülke Ekonomisine artı değer katabilmek,
Kurumsal yapısı ve Marka değeriyle Güçlü ve Kalitesindeki sürekliliğe sadakatle bağlı Yeniliklerin takipçisi ve lider olarak Diğer Sektör Kuruluşlarına Örnek olmak,

İşletmemizin Kalite Politikası ve Kalite Hedefidir.


MİSYONUMUZ

YASİN ET SÜT GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ‘nin;
Değişmez ETiK DEĞERLERi, Dinamik yapısı, yeniliklere ve gelişmeye önem veren kimliği,
Araştırma, Geliştirme ve Teknolojiye yatırım yapan, İKBALİ,
işine yüreği ile bağlı, bir bütün olarak tüm detaylarında hedeflediği MÜKEMMELLiĞİ,
Müşterilerimizin KOŞULSUZ MEMNUNİYETİ, Kendimizin ve ekibimizin sürekli GELİŞİMİ,
Markamızın ve Prestijini sürekli olarak artan itibar ve DEĞER KAZANMASINA,
Sarsılmaz bir Ekip ruhu ile Sektörüne adayarak, Sofralarınıza Doğal Ürünleri getirmek ve Geleceğini Kalite ile Özleştirmek, MİSYONUMUZDUR,  • 75 TL ve üzeri ÜCRETSİZ Kargo
  • Sorunuz mu var?
    +90 (222) 236 90 09
  • Para İadesi Garantisi
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Sağlıklı Ürünler
Whatsapp Destek
WhatsAp Destek Hattı
Lütfen bizimle iletişime geçin