Kurumsal


“EN GÜVENİLİR FİRMA Ünvanı ve Eskişehir’in MEŞHUR YASİN SUCUKLARI Markası Oluşumuzun Tarihçesi…”

         1960 yılında Eskişehir’de Mehmet Ali ÖZGÜL ve oğlu H.Tahsin ÖZGÜL tarafından küçük bir işletme olarak başlayan serüvenimiz 1964 yılında yapılan atılımlarıyla işini büyütmüş ve Doğruluğu, Dürüstlüğü, Üstün Kaliteyi, Hijyen ve Temizliği Değişmez İlke edinen kalite politikasıyla Eskişehir’de haklı beğeniye ulaşmıştır.

        2011 yılında Eskişehir Organize Sanayide 3000 m2 kapalı alana kurulan yeni tesisiyle üretimlerini hızlandırmış ve Türkiye genelinde adını duyurmaya ve farklılığını ortaya koymaya başlamıştır.

        Bugün “Eskişehir’in Meşhur Yasin Sucukları” ünvanına ulaşmamız, kurulduğumuz 1960 yılından beri çizgimizi değiştirmeden aynı kalite ve  yenilikçi anlayışıyla ileriye yürümesinden kaynaklanmaktadır.

        “Gıdaya güven üreticiye güvendir.”  Bu doğrultuda istikrarlı bir şekilde ilerleyen kuruluşumuz ulusal ve uluslar arası alanda adını duyurmak ve kaliteli ürünleri ve güvenini, Eskişehir’imizi ve Türkiye’mizi dünya çapına taşımayı vizyon edinmiştir.

        Sağlıklı Nesiller için, son teknolojiyi kullanarak, her an hijyenik üretim anlayışı ve “Yemediğimiz hiçbir ürünü Üretmeyiz ve Satmayız prensibiyle” Gıda tüketicisi, perakende ve toptan müşteriye kaliteli,  yenilikçi ve sağlıklı ürünler üretmeyi misyon edinmiştir.

        Kuruluşumuz Et Mamullerinden; Sucuk, Pastırma, Salam, Sosis, Kavurma, Köfte,  Füme Et, Süt Mamullerinden; Tereyağı ve diğer ürünlerden; Çemen üretimi yapmaktadır. Ayrıca Balıkesir/Edremit/Kızılkeçili bölgesinde Natürel Yeşil Çizik Zeytin ve Ekstra Sızma Zeytinyağı üretimiyle de yurt içi satışları dışında  yurt dışına da ihracat yapmaktadır


KALİTE VE HELAL  BELGELERİMİZ


    

KURULUŞUMUZUN KALİTE POLİTİKASI, MİSYON VE VİZYONU  • 75 TL ve üzeri ÜCRETSİZ Kargo
  • Sorunuz mu var?
    +90 (222) 236 90 09
  • Para İadesi Garantisi
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Sağlıklı Ürünler
Whatsapp Destek
WhatsAp Destek Hattı
Lütfen bizimle iletişime geçin