YASİN FÜME ET DİLİMLİ 120 GR

YASİN FÜME ET DİLİMLİ 120 GR

Stok Yok!

43.50₺


ÜRÜN BİLGİSİ:

Fabrikamızda, Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Burdur, Isparta meralarında beslenen ve İslami usullere göre kesimi yapılan, helal Sertifikasına sahip yerli besi dana etleri gerekli tüm denetim raporları, kalite, hijyen kontrolleri yapıldıktan sonra usta kasaplarımız tarafından parçalanarak füme et için değerli etlerine ayrılır.

Tütsüleme için kullanılan meşe ve akçaağaç’ın kuru dallarının talaşları en son teknoloji soğuk duman veren tütsüleme fırınlarında kuru etin zamana yayılan dumanlama işlemiyle 20 günü aşan zahmetli ve emek dolu özenli çalışmanın sonucunda gurme damaklara hoş bir lezzet bırakan Füme etimiz olgunlaştırılır. Mangala gerek kalmadan mangalda pişmiş et tadını yakalama fırsatı sunar. Özenle dilimlenerek koruyucu atmosferde ambalajlanır.

%100 Dana etinden üretilmiştir.

Türk Gıda Kodeksi Et ve Et Ürünleri Tebliği’ne uygun olarak üretilmiştir.

Saklama koşulları: Buzdolabında (0’-C/+4’-C) muhafaza ediniz.

• H.A.C.C.P, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve HELAL GIDA Sertifikaları mevcut olup her yıl yapılan denetimler sonrasında yenilenmektedir.

ÜRÜNLERİMİZİ NASIL GÖNDERİYORUZ?

Ürününüz, özel hediyelik kolilere koyulur. Paket üzerine ‘’GIDA ÜRÜNÜDÜR’’ Amblemi yapıştırılır. Koli içerisine ürün miktarına, hava koşullarına ve ürünün bozulma riskine göre buz kalıpları yerleştirilir. Ürünleriniz size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan muhafaza edilir. 

Ürün teslimatı: 

Aksi bir durum olmadıkça Saat 15:00 a kadar verilen siparişlerinizde aynı gün kargoya verilmektedir. Temin süresi 1 haftadır.

Haftasonu verilen siparişlerinizde, ürünlerimizin kargoda beklememesi ve sizlere sağlıklı ulaşabilmesi için pazartesi günü kargoya verilmektedir.

Henüz yorum yazan olmadı. İlk siz olmak ister misiniz?
Yorum yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir !
  • 75 TL ve üzeri ÜCRETSİZ Kargo
  • Sorunuz mu var?
    +90 (222) 236 90 09
  • Para İadesi Garantisi
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Sağlıklı Ürünler
Whatsapp Destek
WhatsAp Destek Hattı
Lütfen bizimle iletişime geçin