YASİN SUCUK KÜP 335GR

YASİN SUCUK KÜP 335GR

35.00₺

YASİN Doğal Fermente Dilimli Sucuğumuz Doğal Bağırsak kullanılarak % 100 Taze Dana Etinden üretilen fermente bir üründür


YASİN Doğal Fermente Dilimli Sucuğumuz Doğal Bağırsak kullanılarak % 100 Taze Dana Etinden üretilen fermente bir üründür. 60 yılı aşkın mazisiyle, değişmeyen kalitesiyle üçüncü kuşakta da Eskişehir’imizin Meşhur Yasin Sucukları unvanını almayı hak kazanmıştır.

Fabrikamızda, Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Burdur, Isparta meralarında beslenen ve İslami usullere göre kesimi yapılan, helal Sertifikasına sahip yerli besi dana etlerini usta kasaplarımızın hünerli elleriyle işliyor, Kemik, kıkırdak ve sinirlerinden ayırıyoruz.  Bekletmeden ayıklanan etlerimizi kıyma makinesinden geçirdikten sonra her birini kendi yöresinden,  özellikle sezonunda, TAZE HASAT, 1. SINIF KALİTEDE temin ettiğimiz doğal baharatlarla lezzetlendiriyoruz. Sarımsağı TAŞKÖPRÜ’den, kırmızıbiberi KAHRAMANMARAŞ’tan, Kimyonu KAYSERİ ve SİVRİHİSAR’dan alıyoruz. Tuz olarak KAYA TUZU kullanıyoruz.

60 yılı aşkın tecrübemizle, sezonunda hasat edilen taze baharatları kendimize has, özel formülümüzle aynı heyecan ve sevgimizi de katarak harmanlıyor, tek tek seçilmiş doğal bağırsaklara doldurarak, tamamen doğal koşulları sağlamak için üretilmiş özel Klima odalarımızda fermantasyonunu sağlıyor ve Meşhur YASİN markalı fermente sucuklarımızı üretiyoruz.

Üretimi yapılan fermente sucuklarımızı el değmeden makinalarda küp şeklinde keserek uygun ambalajlara koyup siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Fermente sucuklarımızın küp küp doğranmış hali kuru fasülye gibi yemeklerinize lezzet katar, Çocuklarımızın vazgeçilmezi pizza yapımında kullanımı çok pratiktir.

·         Ürünlerimizin tamamı İŞLENMİŞ ET ÜRÜNÜ DEĞİL FERMENTE ET ÜRÜNÜDÜR !

·         En fazla %40 yağ içerir. Etin kendi yağı haricinde yağ takviyesi KULLANMIYORUZ.

 • Dana eti ayıklanırken çıkan Kemik, sinir veya kas dokusu gibi normal şartlarda tüketilmeyen kısımlar atık olarak ayrılmaktadır. Ürünlerimizin içerisinde kesinlikle KULLANILMAMAKTADIR.
 • Yağ ve su tutucu maddeler KULLANMIYORUZ.
 • NİTRAT KULLANMIYORUZ.

·         Herhangi bir kimsayal ve koruyucu KULLANMIYORUZ.

·         Hayvanın sakatatları fabrikamıza dahi getirilmemekte et ürünlerimize asla karışmamaktadır.

 • Ürünümüz doğal dana bağırsaklarına doldurulur. Bu nedenle standart bir kangal ağırlığımız yoktur. Bir kangal sucuğumuz 350 - 600 gram arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

·         Eskişehir’de 60 yılı aşkındır butik üretim yapmaktayız. Seri üretimimiz yoktur. Ürünlerimiz stoklarda uzun süre beklemez. Günlük üretilir.

·         Alerjen uyarısı: Eser miktarda gluten içerir.

·         Türk Gıda Kodeksi Et, Hazırlanmış Et Karışımları ve Et Ürünleri Tebliğine uygun olarak üretilmiştir.

·         HACCP, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve HELAL GIDA Sertifikaları mevcut olup her yıl yapılan denetimler sonrasında yenilenmektedir.

·         Raf Ömrü: Üretim tarihinden itibaren 2 aydır. Ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Ürünlerimiz 0 ile +4 derece arasında muhafaza edilmelidir.

 

ÜRÜNLERİMİZİ NASIL GÖNDERİYORUZ?

Ürününüz, özel hediyelik kolilere koyulur. Paket üzerine ‘’GIDA ÜRÜNÜDÜR’’ Amblemi yapıştırılır. Koli içerisine ürün miktarına, hava koşullarına ve ürünün bozulma riskine göre buz kalıpları yerleştirilir. Ürünleriniz size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan muhafaza edilir. 

Ürün teslimatı: 

Aksi bir durum olmadıkça Saat 15:00 a kadar verilen siparişlerinizde aynı gün kargoya verilmektedir. Temin süresi 1 haftadır.

Haftasonu verilen siparişlerinizde, ürünlerimizin kargoda beklememesi ve sizlere sağlıklı ulaşabilmesi için pazartesi günü kargoya verilmektedir.

Henüz yorum yazan olmadı. İlk siz olmak ister misiniz?
Yorum yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir !
 • 75 TL ve üzeri ÜCRETSİZ Kargo
 • Sorunuz mu var?
  +90 (222) 236 90 09
 • Para İadesi Garantisi
 • %100 Müşteri Memnuniyeti
 • Sağlıklı Ürünler
Whatsapp Destek
WhatsAp Destek Hattı
Lütfen bizimle iletişime geçin